O nás

Domů / O nás
Sháníte účetního? Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou konzultaci. Kontaktujte nás!

Netaccol, účetnictví na správné adrese

Společnost byla založena roku 2012, ale tomuto předcházela 14-ti letá praxe jednatelky jako OSVČ. Přejít na s.r.o. byl přirozený vývoj rozrůstající se klientely a spojení s další činností (tvorba webových stránek a jejich zpracování). Vzhledem k tomu, že se firma zabývá dvěma zcela rozdílnými úkoly (účetnictví, webdesignem) má dva jednatele. Každý odpovídá za své oddělení.

Výhodou malé firmy je flexibilní pracovní doba. Můžeme se přisbůsobit potřebám klienta. Našim heslem je „firma pro klienty, ne klienti pro firmu.“ Každému zákazníkovy je přidělen osobní poradce. Klient pak ví na koho se obrátit s případným dotazem.

Pracovníci se průběžně zúčastňují odborných seminářů v oblasti účetnictví, mezd a personalistiky.

Daňová evidence

Daňovou evidenci vede fyzická osoba podnikající (živnostník). Zpravidla je to podnikatel, jehož obrat nepřekročil 25 mil. Kč.


Zjistit více

Vedení účetnictví

Vedení účetnictví je určeno podnikatelským subjektům zapsaných v obchodním rejstříku nebo fyzickým osobám jejichž obrat přesáhl 25 mil. Kč

Zjistit více

Mzdy a personalistika

Outsourcing mezd je vhodný pro všechny podnikatele. Výhodou je, že přebíráme plnou odpovědnost za správnost zpracování mezd a neseme veškerá rizika, s tím spojená.

Zjistit více

Daňová přiznání

Povinnost podat daňové přiznání mají nejen podnikatelské subjekty, ale také zaměstnanci, kteří alespoň v jednom měsíci měli hrubé příjmy vyšší než 103 536 Kč.

Zjistit více